Seminář 6. srpna 2022

Vstupenky na akci Gregga Bradena, která se bude konat 29.10.2022, jsou již v prodeji.

V sobotu 6. srpna se úspěšně konal seminář Bruce Liptona. Všem účastníkům děkujeme za účast.

Rozesílali jsme všem účastníkům audio záznam ze semináře. Pokud Vám e-mail nedorazil, můžete si záznam stáhnout po zadaní čísla Vaší vstupenky na následujícím odkazu.

BRUCE LIPTON

Bruce Lipton, narozen dne 21.10.1944 v Mount Kisco, NewYork je americký biolog, univerzitní pedagog, vědec, autor několika bestsellerů a odborných článků známý především pro svoje objevy týkající se genetiky a možnosti ovlivňování genů a DNA prostřednictvím našeho myšlení a zaměření naší mysli. Podle Bruce Liptona je možné ovlivnit, která genetická informace se stane aktivní a která zůstane pasivní a jak je možné tuto informaci „přeprogramovat“.

Bruce Lipton's lifelong research challenges the common scientific hypotheses in the field of genetics, which assume that genetic information is given to us and we cannot change it.

His full biography and information about his books and his seminar can be found on our website.

About Seminar

The world in evolution. Prosperity in chaos.

Přečtěte si zprávy, procházejte web nebo se podívejte z okna a uvidíte, že civilizace je ve světě krizí: od ekonomického kolapsu po úpadek životního prostředí, od sociálních a politických otřesů po klimatické změny, od hladu, chudoby, války, i ke globální pandemii.

Krize podněcuje evoluci! Pokud vás dnešní titulky nutí přemýšlet o osudu naší planety, zde je několik zpráv, které vás možná překvapí, z evolučního hlediska jsme přesně tam, kde máme být. Jsme obklopeni důkazy, že jsme na prahu velké evoluční události… Vědomé evoluce.

Zlomový bod nastává, když se lidé probudí ke své přirozené síle, nové síle, která mění strach v naději na nové možnosti. Buněčný biolog a autor bestsellerů Bruce H. Lipton, PhD, představuje revoluční výzkum, který odhaluje, jak myšlenky, postoje a přesvědčení vytvářejí podmínky našeho těla a životní zkušenosti.

Bruceova dynamická multimediální prezentace poskytuje novou vědu, která pomáhá orientovat se v tomto turbulentním období v historii naší planety, abychom se mohli vyvinout z pasivních obětí na zodpovědné spolutvůrce budoucího světa. Program nabízí odvážnou a nadějnou vizi další „holistické“ etapy lidské civilizace a toho, jak se každý z nás může plně podílet na vytváření budoucího světa.

Where?

In TOP HOTEL Prague - Blažimská 1781/4, 149 00 Prague 4

When?

Saturday, August 6, 2022

At what time?

You will be able to enter the hall from 7:30. The programme is as follows.

The event is simultaneously translated to Czech, but it is just as easy to listen to the original English channel - directly to Bruce.

Books

In cooperation with the ANAG publishing house, Dr. Bruce Lipton has published the following books on the Czech market, which have become bestsellers both in the Czech Republic and worldwide.

S firmout progresguru.cz jsme pro Vás připravili slevový kód na 10% na nákup audioknihy „Biologie Víry“. Slevový kód zní: „SEMINARLIPTON“. Jeho platnost trvá do konce srpna.

BIOLOGIE VÍRY

Kniha Biologie víry, kterou napsal Bruce H. Lipton, buněčný biolog a univerzitní pedagog známý v odborných kruzích, je považována za průkopnické dílo na poli tzv. nové biologie. Během několika let vědeckého výzkumu, během nichž se zabýval např. využitím kmenových buněk, klonováním a významnou rolí buněčné membrány, získal autor řadu nových poznatků o mechanismech…

SPONTÁNNÍ EVOLUCE

Přemýšleli jste někdy „proč?“, „jak?“ nebo jste se jednoduše podivovali nad krásou přírody a vesmíru a zápasili jste s myšlenkou, co nebo kdo a kdy to vše stvořil? Byla vám obě vysvětlení vědy i náboženství málo na to, aby vám dala dostatek odpovědí? Jestliže ano…

LÍBÁNKOVÝ EFEKT

Líbánkový efekt: stav blaženosti, vášně, energie a zdraví vyvěrající z obrovské lásky. Váš život je tak krásný, že nechcete čekat na probuzení, abyste začali nový den, a děkujete vesmíru za to, že jste naživu.

Blaženost, energie, nadšení – to všechno není náhodné

Vzpomeňte si na…

Our References


Organization of cultural seminars at the HILTON Hotel Prague - Dr. Alex Loyd's Healing Codes in 2013, 2014 and at the Grandior Hotel Prague in 2015 with a total of 1800 participants.

Organization of Dr. Bruce Lipton's cultural seminar in Prague on 13.10.2018 and organization of his visit to the "Slightly Different Talkshow" in Bratislava.

Organization of certification seminars "Healing Codes" at Štiřín Castle with Mira M. Lišková.

Organization of the show "A Little Different" with Adéla Vinczeová in Olomouc in 2019

Contact us

Contacts

If you have any questions, please contact us.

  • info@brucelipton.cz
  • IČ: 02668122, DIČ: CZ02668122
    Spisová značka: C 221646 vedená u Městského soudu v Praze