Výjimečné kulturní setkání s výjimečným autorem několika bestsellerů, buněčným biologem, vědcem, průkopníkem epigenetiky, a především člověkem Dr. Brucem Liptonem.

 

 

Sobota 13. 10. 2018 od 09:00 do 18:00 hodin v TOP HOTELu Praha

 

VSTUPENKY NA "SEMINÁŘ DR.BRUCE LIPTONA"

 

"Jaký by byl váš život, kdybyste se dozvěděli, že jste mnohem silnější, než jste si kdykoli představovali?"

"Renesance ve vědě vytváří skutečnou revoluci, dokonce tak radikální, že mění svět."

 

 

Po čtyřech letech vyjednávání se nám podařilo pozvat Dr. Bruce Liptona do Prahy, aby zde mohl uskutečnit svůj program. Přednášku o svých znalostech a zkušenostech, které jsou na jednu stranu doslova revolucí ve vědě a na druhou stranu obrovským přínosem pro pochopení a změnu Vašeho života, Vašeho zdraví. 

Kulturní událost pod názvem "Seminář Dr. Bruce Liptona" – autora knih "Biologie víry", "Spontánní revoluce" a "Líbánkový efekt" – se bude konat v sobotu dne 13. 10. 2018  v TOP HOTELu Praha

Celý seminář je kompletně simultánně překládán do českého jazyka profesionálními tlumočníky, se kterými máme výborné zkušenosti z předchozích let.

Seminář je určen pro všechny bez ohledu na to, zda knihy Dr. Bruce Liptona četli nebo nečetli. Knihy budou také dostupné k zakoupení a k následnému podpisu Dr. Liptonem.

 

Harmonogram

 

Podle našich informací ze zahraničí Seminář s Dr. Brucem Liptonem je vždy pro všechny účastníky neopakovatelným zážitkem. 

 

Základní témata

“Nová” biologie objasňuje, jak naše myšlenky, postoje a přesvědčení tvoří podmínky našeho těla a našeho místa ve světě. Poznání je síla – poznání "sebe" nabízí jedinečnou příležitost vlastní seberealizace a možnost proměnit se z pasivní „oběti“ na zodpovědného spolutvůrce budoucího světa.

Buněčný biolog a autor Bruce H. Lipton poskytuje vzrušující nový výzkum, který skýtá možnost vzkvétat v tomto turbulentním období v historii naší planety. Tuto evoluci ženou kupředu objevy v kvantové fyzice a epigenetice, které nabízejí pohled do pravé podstaty toho, kdo opravdu jsme — spirituální entity ve fyzických tělech.

Dr. Bruce Lipton se bude věnovat také EPIGENETICE a odhalí, že nejsme oběťmi našich genů, ale máme neomezenou schopnost žít život přeplněný zdravím a štěstím. Prezentace bude zahrnovat vhled do vývojového programování odpovědného za neviditelné a nevědomé chování, které vytváří nebo podkopává naše zdraví, naše přání a touhy. Další ínformace osvětlí mechanismy, kdy stres je zodpovědný za až 90% onemocnění a jak můžeme ovlivnit aktivitu tzv. telomerázy, tělesného ekvivalentu "fontány mládí". Interaktivní akce Dr. Bruce Liptona Vás vezme na cestu sebepoznání od chemie atomů po chemii lásky. 

Nejedná se o přednášku, ale díky informacím, které získáte si můžete uvědomit, jak málo stačí, aby se změnil váš život. 
 

     

 

STANDARDNÍ VSTUPENKY 

3200 Kč + DPH = 3680 CZK

VIP VSTUPENKY 

4900 Kč + DPH = 5635 CZK

První řady v sále

- Káva během celého semináře

- Obědové Menu

 

Harmonogram

 

8:00 Vstup do sálu
9:00–10:30 Seminář
10:30–11:00 Přestávka
11:00–12:30 Seminář
12:30–14:00 Přestávka na oběd
14:00–15:30 Seminář
15:30–16:00 Přestávka
16:00–17:30 Seminář
17:30–18:00 Podepisování knih, focení
18:00 Konec semináře

 

Seminář bude velmi silným kulturním zážitkem, umožňující vzájemnou komunikaci mezi účastníky a Dr. Brucem Liptonem, doporučujeme tedy účastníkům, aby se oblékli do pohodlného oblečení, díky kterému se budou cítit dobře a pohodlně.                                            

 

Místo konání

 

TOP HOTEL Praha**** - Blažimská 1781/4, 149 00 Praha 4, www.tophotel.cz/cs/

Pořadatel si vyhrazuje právo změnit místo konání akce za jiné místo v Praze. 

 

 

 

SPŘÁTELENÉ WEBY
SLEDUJTE NÁS
  • facebooktwitteryoutube

Copyright © 2018 brucelipton.cz - Epigenetika // Tvorba webových stránek